Vánoční tvoření 3. A a 3. C 

ledna 01, 2018

V pátek 15. 12. se sešli rodiče, prarodiče i žáci a společně strávili odpoledne ve třídě 3. A. Ti, kteří přišli na vánoční tvoření s dětmi, si vlastnoručně vyrobili dárkovou krabičku, velkého anděla, přáníčka, ozdoby i sněžítko. Velmi nás potěšilo, jak jsou žáci zruční, samostatní a kreativní. Bez větší pomoci si sami vytvářeli šablony, stříhali, lepili a velmi krásně zdobili své výrobky. Největší radost jste nám nakonec učinili Vy, rodiče, protože jste si i sami vytvářeli svoje výrobky.

K velmi dobré pohodě přispělo i Vaše cukroví, které jsme společně mohli ochutnat. V jednom okamžiku to vypadalo, jako v pohádce Stolečku prostři se…

Moc si ceníme pomoci paní Zuzany Štrbíkové, která s námi dvě odpoledne připravovala vše potřebné na dílničky a poté přinesla i svoji obrovskou kouzelnou bednu, ve které byly korálky, ozdobné lístečky, vánoční izolepy, třpytky, bavlnky, stužky, … Děkujeme také paní Radce Klajbové, která nám zajistila materiál k výrobě andílků.

Další fotografie na stránkách 3. A a 3. C

Marie Bednářová, Andrea Švecová

Předvánoční časPohyb v Pohořelicích
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty