Vánoční přání

Prosinec 27, 2018

Šesté a osmé oddělení školní družiny si v letošním roce pod vedením paní vychovatelky Kolínkové připravilo pro rodiče a pohořelické seniorky pohádkový muzikál s názvem Vánoční přání.  Pro rodiče proběhlo vystoupení během vánočního jarmarku 11. prosince a 17. prosince bylo představení věnováno pohořelickým seniorkám. V tento den se do vystoupení zapojili i žáci druhých a třetích tříd z kroužku flétniček, který vede paní učitelka Králíková. Děti předvedly pásmo vánočních koled. Po zdařilém vystoupení byly děti odměněny voňavým a výtečným vánočním cukrovím, které pro naše žáčky připravily naše seniorky z Dámského klubu. Další vystoupení, tentokrát pro spolužáky, proběhlo v pátek 21. 12. I tentokrát se vystoupení povedlo a účinkující byli odměněni velkým potleskem.

Bohumila Kolínková a Jitka Králíková

Poslední den před VánocemiNa tělo ve VIDA! centru