„Vánoční mažoretková soutěž“

prosince 21, 2018

My už jsme se měli pohádkově. Snědli jsme nejen perníčky, sladkosti, cukroví, ale zmizela rovnou celá perníková chaloupka. Zazněla i pohádková písnička Kouzla králů, na kterou jsme tancovali všichni v době, kdy porota počítala body. Ve čtvrtek 20. prosince se totiž konala v malé tělocvičně soutěž v mažoretkovém sportu.  Soutěžilo se v kategoriích: sólo, duo, trio. Všichni pochodující si doma měsíc připravovali vlastní choreografii na písničku Girls. Některé výkony sklidily pochvalu diváků i poroty, u jiných bylo vidět, že se trénovalo krátce. Soutěžící si vyzkoušeli náročnost skládání sestav, ale na druhou stranu si mohli zařadit své vymyšlené prvky. Výsledky celé soutěže ovlivnili i diváci svým hlasováním.

Výsledky soutěže:

 I. kategorie

  1. místo Adéla Schőnbaumová
  2.  místo Julie Poprachová
  3. místo Hana Mezerová, Barbora Bičanová

II. kategorie

  1. místo Sára Petriková, Alice Cyprisová
  2. místo Eliška Šabatková, Barbora Klementová
  3. místo Vendula Hanzalová, Natálie Hrbatová, Petra Szromková, Barbora Veselá

III. kategorie

  1. místo Monika Košutová, Zuzana Schőnbaumová
  2. místo Linda Vintrlíková, Vanesa Vintrlíková
  3. místo Simona Košutová, Klára Plaštiaková

… nechybělo ani vánoční překvapení a dárek od Ježíška.

Děkujeme za odměny do soutěže a přejeme pohádkové Vánoce.

Za mažoretky Ivana Poprachová a Jana Dudová

 

Let na MěsícPoslední den před Vánocemi
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty