Vánoční jarmark v Pasohlávkách

prosince 13, 2022

V sobotu 3. 12. pořádala obec Pasohlávky vánoční jarmark spojený se slavnostním rozsvícením vánočního stromu a s kulturním programem, který probíhal na venkovním pódiu. Děti z MŠ a ZŠ Pasohlávky zde vystupovaly s pásmem vánočních básniček a písniček. Několik odvážlivců publiku i zatančilo. Vystoupení dětí všechny zúčastněné vánočně naladilo a některé jistě i dojalo. Především vystoupení dětí z MŠ vykouzlilo nejvíce dojatých úsměvů na tváři. Po vystoupení se děti pod rozsvíceným vánočním stromečkem mohly setkat s Mikulášem a anděly.

Přejeme Vám všem pokojný adventní čas, krásné Vánoce prožité v rodinném kruhu, s přáteli a dobrými lidmi. Do nového roku přejeme hodně zdraví a štěstí.

Video s vystoupením školáků můžete sledovat zde.

MŠ a ZŠ Pasohlávky

Záložky do knížek opět udělaly dětem radostKe hvězdám a ještě dál
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty