Vánoční jarmark roku 2022

ledna 12, 2023

Vánoce jsou kouzelným obdobím, ve kterém rodiny a přátelé rádi tráví čas spolu. Že je tomu tak, potvrdil i vánoční jarmark 3. B a všech tříd 4. a 5. ročníku. Děti už od listopadu vyráběly v hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností různé drobnosti, které si pak jejich rodina a kamarádi mohli koupit na odpoledním jarmarku 12. prosince. Většina předmětů byla vyrobena s vánoční tématikou, mohli jste si tak pořídit různé svícny a svíčky, andělíčky, ozdoby všech tvarů a barev, přáníčka nebo něco pro štěstí do nového roku. V průběhu akce také vystoupili zpěváci a zpěvačky pod vedením paní učitelky Kardošové a účastníky jarmarku naladili na vánoční notu. Přišla spousta lidí, děti nadšeně prodávaly a návštěvníci nakupovali a povídali si se známými. Strávili jsme tak všichni spolu příjemné vánoční odpoledne.

Soutěžíme s abecedouWorkshopy Replug me
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty