Vánoční dílničky ve IV. B

prosince 04, 2015

Vánoční dílničky ve IV. B dokonale nastartovaly vánoční atmosféru. Rozhodli jsme se pro výrobu věnců. Jen někteří z nás už byli zkušení machři, většina však vyráběla svoji prvotinu. A proto byly přivolány na pomoc i maminky, babičky, tetičky a všichni jsme se vrhli do práce. Někomu šla práce od ruky, někdo si připálil prstíky k tavné pistoli, někdo se sám omotal do řetězu, někdo… Ale fotky dokazují, že práce se dařila a výsledek byl úplně skvělý. A co bylo také důležité – naučili jsme se spolupracovat!!

Iva Vaculíková

Přidat komentář
Školní kolo dějepisné olympiádyPodzim ve 4. A

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty