Vánoce všude kolem nás

ledna 03, 2016

V posledním školním týdnu kalendářního roku 2015 proběhla ve 4. třídách daltonská výuka na téma Vánoce. Tyto kouzelné svátky pronikly do hádanek, básniček, písniček, křížovek, přesmyček, ale i do matematiky, češtiny, angličtiny a výtvarné výchovy. Připomněly nám stále udržované i dávno zapomenuté zvyky. Seznámily nás s obyčeji jiných zemí. A pobavily nás hádankami a písničkami. V adventním čase byla vánoční nálada zkrátka všude kolem.

Martina Kozderová, Kateřina Staňková, Iva Vaculíková

Přidat komentář
Jazykový pobyt v Anglii očima Pavlíny ŘezáčovéMěstské divadlo Znojmo….naše úplně první návštěva

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty