Už tam budem?

listopadu 15, 2021

Tentokrát se nejedná o otázku, na kterou se děti opakovaně ptají při cestě do Chorvatska, ale o název televizní soutěže, které se zúčastnili žáci 9. C v brněnském vědeckém centru VIDA!. Natáčení pořadu, ve kterém soupeřily pětičlenné týmy ze dvou různých škol, se uskutečnilo ve čtvrtek 21. října 2021. Zážitek to byl intenzivní a inspirativní. Hned od brzkého rána se žáků ujal televizní tým včetně vizážistky, zvukaře, scénáristky a hostesek. Z žáků se oblečením soutěžních triček a naladěním mikrofonů rázem stali improvizující herci. Čekala je série úkolů, které prověřily nejen jejich znalosti přírodních věd, logické myšlení, ale také obratnost a rychlost. To, jak se jim dařilo, můžete sledovat na televizních obrazovkách v lednu 2022 a fandit jim tak na dálku v čase i prostoru.

Přírodovědný klokanVýuka nové informatiky
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty