Učení zábavnou formou

května 01, 2018

Žáčci z 1. A si mohou formou hry procvičovat písmenka v hodinách českého jazyka, ale i o přestávce. Mají k tomu k dispozici koberec, na kterém jsou velká barevná písmena. Koberec slouží ke hraní a zároveň i k učení. Součástí koberce jsou dřevěné hrací kostky a karty s písmeny. Děti při hře hledají písmenka, která k sobě patří, musí správně najít psací i tiskací tvar, vymyslet slovo, které začíná určitou hláskou a správně pojmenovat obrázek na kartách. Hru na koberci je možné hrát jednotlivě nebo v družstvech. Děti si na koberci užijí kopec zábavy při vymýšlení různých slov, ale i příběhů.

Jitka Králíková

Exkurze k dějinám II. a III. odboje a k dějinám holocaustu: fotogalerieBeseda s Radimem Uzlem
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty