Tvoření nás baví

dubna 26, 2017

Žáci 4. a 5. tříd a VI. oddělení školní družiny tvoří opravdu rádi. Již v předvánočním čase uspořádali pro své rodiče a přátele jarmark.

Ve výtvarné výchově i pracovních činnostech několik týdnů vytvářeli různé ozdoby s vánoční tematikou, přání do nového roku, svícny, keramiku i věnce z přírodnin. Na výrobcích si dávali záležet a při pohledu na přeplněné stoly při jarmarku bylo nutno uznat, že se jim to skutečně povedlo. Třídy se provoněly jehličím, do uší se linuly příjemné tóny vánočních koled, byla cítit pohoda a spokojenost. Návštěvníků přišlo skutečně mnoho, pohladili nás po duši příjemným úsměvem a milými slovy chvály. Za to, že si v předvánočním shonu našli chvíli času a přišli nás podpořit, moc děkujeme a věříme, že vás všechny v letošním roce provází štěstí a spokojenost a máte spoustu důvodů se smát.

My vás jistě zase brzy potěšíme vlastnoručně vyrobeným překvapením. A prozradíme, že naše jarní výrobky nebudou o nic méně zajímavé…

Jitka Benová, Radka Horníčková, Martina Hubáčková, Bohumila Kolínková,

Martina Kozderová, Kateřina Pikulová, Iva Vaculíková

V zajetí Vikingů…Pokračování v dílnách
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty