Turnaj ve vybíjené

dubna 26, 2017

Před čtrnácti dny proběhlo ve sportovní hale v Pohořelicích okrskové kolo ve vybíjené. Školu reprezentovalo družstvo dívek a družstvo chlapců, složené z těch nejlepších hráčů z pátých tříd. A opravdu to byli ti nejlepší, protože chlapci se umístili na 2. místě a dívky byly první. A tak se hráči těšili na okresní kolo, které proběhlo 21. 4., opět ve sportovní hale Pohořelic. Sem už přijelo daleko více družstev a nervozita spojená s touhou vyhrát už byla silná a byla patrná na všech účastnících. Dívky měly celkem 6 družstev, chlapci 7 družstev. Žáci mezi sebou sváděli velké boje, pochytali spoustu prudkých ran, sami jich na svém těle také několik schytali, snažili se hrát fair play, hráli týmově, a to vše přispělo k celkovému třetímu místu družstva chlapců a čtvrtému místu družstva dívek. Nepostoupili sice dál, ale byl to krásný sportovní zážitek.

A zde jsou jména našich hráčů:  Zvěřina Šimon, Slaný Radim, Volf Josef, Vrbka Martin, Karásek Matěj, Kolář Patrik, Scheer David, Ráček Filip, Čermák Martin a Jan, Kubová Sandra, Beděrová Tereza, Welzlová Sára, Sýkorová Silvie, Šebestová Hana, Veskernová Kateřina, Palamarčuková Viktorie, Bilavčíková Marie, Valová Simona, Selingerová Lucie.

A protože každý sport musí mít své rozhodčí, kteří dbají nad správným průběhem hry, tak i obě kola vybíjené měla své rozhodčí z řad našich starších žáků, a to: Adélu Vedralovou, Alenu Hájkovou, Rudu Cahu, Vojtu Kratochvíla, Robina Langera a Jirku Ondrůška. I oni si zasloužili slova chvály nejen od učitelů zúčastněných škol, ale i od nás, organizátorů tohoto sportovního turnaje – Mgr. Ivy Vaculíkové a Mgr. Kateřiny Pikulové.

Text: Iva Vaculíková

Foto: Kateřina Pikulová

Pěvecká soutěž ve 4. a 5. třídáchČarodějnický dalton v 5. C
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty