Třídy 1. A a 1. C v divadle

listopadu 11, 2017

„Hej, plavčíci vstávat….“ ozvalo se několikrát z jeviště divadla Radost v Brně, kde naši prvňáčci zhlédli pohádku Jája a Pája. Touto větou budí několikrát děda Lebeda své vnuky Jáju a Páju, které znají děti z animovaného večerníčku. Tento divadelní příběh nově provázejí sousedka Otýlie s nezbednou kozou a postavy dvou hasičů Fandy a Ládi. Samozřejmě nechybí ani lakomý a mazaný soused Krkovička, který se snaží pokazit Jájovy a Pájovy každodenní  dobrodružné příhody.

Děti viděly čtyři příběhy, které se odehrávají od jara do zimy a jsou plné vtipných příhod.

Divadlo se všem moc líbilo a jistě se už těší na další představení.

Simona Urbičová a Jitka Králíková

Výsledky sběru kaštanůBeseda se spisovatelem
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty