Třída 4. A cestovala po Jihomoravském kraji

dubna 05, 2022

V březnu jsme náš krásný kraj procestovali křížem krážem. Navštívili jsme památky UNESCO, zastavili jsme se na hradech a zámcích, prošli jsme si Národní park Podyjí, zjistili jsme, co ukrývají tajemné jeskyně Moravského krasu. V rámci daltonské výuky jsme zkrátka procestovali, co se dalo. Některá města jsme pak přenesli na papír, výsledné projekty jsme vystavili na chodbě. Na závěr si pro nás spolužačka Aneta nachystala zajímavou prezentaci o Kateřinské jeskyni. Už teď se moc těšíme, až některá z měst navštívíme v rámci vlastivědné exkurze, kdy vyměníme pouhé cestování prstem po mapě za opravdovou turistiku.

Návštěva VIDA centraZámořské objevy
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty