Třeťáci ve vesmíru

března 01, 2017

Výlet do vesmíru jsme začali s kamarádem Paxim, který nás provedl sluneční soustavou a seznámil se všemi osmi planetami.

Pak jsme se rozdělili do skupin a vyhledávali jsme z encyklopedií, učebnic a různých jiných materiálů další informace o jednotlivých planetách. Planety jsme nejprve popsali, pak nakreslili a nakonec každý vytvořil svoji sluneční soustavu. V písance jsme vyplnili různé zajímavosti o Měsíci a Slunci a své získané znalosti jsme také uplatnili v pracovním sešitě prvouky. Z nepovinných úkolů se nám nejvíce líbilo stavění raket, mimozemšťanů nebo vesmírných těles z lega.

Simona Urbičová a Jitka Králíková

Hurá do divadla!Čtvrťáci v Technickém muzeu
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty