Toulky starým kontinentem

června 09, 2017

Anglie! Francie! Bulharsko! Estonsko! Island! Všude jsme byli, všechno jsme viděli, i když zatím „jen“ virtuálně. Posledního půl roku se 5. A bavila cestami celou Evropou. V hodinách informatiky a pracovních činností žáci zpracovali prezentaci o zemi, kterou si sami zvolili. Museli dodržet náležitá kritéria, seznámit ostatní se základními údaji země, vyhledat a vložit odkaz na státní hymnu, prezentaci okořenit fotkami a odkazem na zajímavé video. Nesměly chybět ani použité zdroje. Tím však nebyla jejich aktivita u konce. Své dílo pak prezentovali před třídou v hodinách slohu v rámci minikonferencí.

Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzděláváníKvěten v Pasohlávkách
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty