Tak jsme druzí, no a co!

března 25, 2018

Po starších žácích, kteří postoupili do krajského finále v basketbale, bojovali o účast v něm dne 21. března i jejich mladší kolegové. Někteří z tohoto týmu se začali více věnovat basketbalu ve svém volném čase, a proto jsme nechtěli tuto energii nechat ležet. Šance zahrát si další kvalitní utkání v kraji tu byla, ale žila jen do prvního zápasu. V něm se odhalil jasný favorit turnaje, ZŠ Šlapanice, který měl ve svých řadách většinu basketbalistů hrajících vysokou soutěž. Utkání s nimi bylo pro čtyř-týmový turnaj finálové a jeho velmi jasný průběh potvrdil převahu šlapanických. Ostatní utkání proti Ořechovu a Tišnovu jsme bezpečně vyhráli, a tak reprezentanti ZŠ Pohořelice přivezli stříbrný pohár. Účastníci: L. Eleder, F. Minařík (nejlepší střelec našeho týmu – 14 bodů), M. Doušek, L. Svojsík, D. Lukš, P. Cupal, E. Lipovský, P. Lang, A. Jadrníček, P. Procházka. Mezi úspěšné střelce se zapsali všichni!

Lukáš Nápravník

Festival dokumentárních filmů o lidských právech v Brně: „Jeden svět“Jak jsme na 2. stupni recitovali…
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty