TÁBORÁK aneb třídní schůzky netradičně

října 05, 2022

V krásně slunečném pozdním odpoledni ve čtvrtek 29. září se sešla celá naše třída v parku u táboráku. Děti se moc těšily, a tak je hned při příchodu čekala malá drobná překvapení v podobě úkolů rozmístěných po ploše parku. Některé úkoly byly založeny na přečtení zadání, to už druháčci krásně zvládají, a některé byly pohybové a dovednostní, protože ve zdravém těle zdravý duch. A tak si malí školáci vyzkoušeli fáborkovou vědomostní stezku i průlez nebezpečným laserovým polem. Podle básničky přiřazovali zvířata a nosili přírodniny. Vyrobili si vlněná jablíčka, skákali přes švihadla i v barevných pytlích. Museli se i podepsat celým jménem a pak s rodiči povečeřeli pečené vuřty, rohlíky, jablíčka apod. Dospěláci si mezitím povídali o tom, co nás čeká tento školní rok. Rozebrali jsme mnohé vyučovací předměty a jejich organizaci. Na spoustu věcí jsme jistě zapomněli, zato jsme si spolu krásně zazpívali s kytarou. Viz přiložené zdařilé fotografie tatínka, pana M. Kunce.

Tyto neformální třídní schůzky byly moc fajn a myslím, že podle ohlasů nebyly poslední. Posílili jsme ducha třídy a vzájemné vazby. Rodičům děkuji a přeji v druhém školním roce jejich dětí mnoho sil, tolerance i radosti.

                                                           Třídní učitelka Mgr. Stanislava Zelinková

Soustředění mažoretekExkurze na Úřadu práce v Brně
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty