Strašidel se nebojíme

listopadu 04, 2018

Ve čtvrtek 1. listopadu si to děti z 2. A náležitě užily při dalším daltonském vyučování, které bylo ve znamení Dušiček a Halloweenu.

Vše začalo povídáním o těchto dvou svátcích, které si připomínáme na přelomu října a listopadu. Žáci se dozvěděli o původu těchto svátků a o tom, že v této době vzpomínáme na ty, kteří již s námi nejsou a které jsme měli rádi.

Žáci plnili různé úkoly, které byly zaměřeny na probírané učivo, ale zároveň na dané dva svátky. Vyrobili si strašidla z plastových kelímků, záložku do knihy, naučili se novou písničku. Domů si pak odnášeli vlastnoručně vyrobenou medaili.

Všechny úkoly děti plnily v krásných strašidelných kostýmech, do kterých se tak rády oblékají.

Jitka Králíková

 

 

Na skok do minulého stoletíPrůzkum k mezníkům čs. dějin 20. století
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty