Slavnosti města

Červen 14, 2018

Mažoretky měly tu čest zahajovat v sobotu 9. 6. 2018 Slavnosti města Pohořelice. Již třetím rokem se zúčastnily i průvodu městem, který vycházel ze zahrady mateřské školy a končil na prostranství před Sportovní halou, kde bylo připravené pódium a taneční parket. Dívky předvedly celý náš program, který jsme v letošním školním roce natrénovaly. Diváci viděli od našich nejmenších mažoretek (věkem od MŠ až po 4. roč. ZŠ) jednu pódiovou skladbu s pom-pony a vítěznou skladbu „Sofii“ s hůlkou. Starší skupina dívek (4. roč. ZŠ až gymnázium) také tancovala dvě pódiové skladby. Nechybělo ani závěrečné společné defilé pro všechny mažoretky na klasickou dechovou hudbu. I přestože byl parket sluncem velmi rozpálený, vystoupení se vydařilo. Tímto ale nekončíme, u nás na domácí půdě nás čeká ještě to poslední vystoupení na konci školního roku (25. 6.) před žáky naší školy. Věříme, že i tam nám bude štěstí přát. Nic ale nenecháváme náhodě, proto naše tréninky ještě pokračují (14. a 21. 6. pro všechny společně v 13. 30 – 14. 30). A potom se už zaslouženě budeme těšit na prázdniny.

Ivana Poprachová a Jana Dudová

PoděkováníVZPoura úrazům