Slavnosti města

června 25, 2019

V sobotu 15. června zahajovaly mažoretky velkou společenskou událost v našem městě, Slavnosti města Pohořelice. Děvčata byla i součástí dlouhého průvodu dětí, který celou akci odstartoval. I v letošním roce mažoretky předvedly choreografie na osm skladeb včetně pom-ponů a společný závěrečný pochod na dechovou hudbu. Nechyběly ani vítězné skladby z jihlavské soutěže z minulého týdne. Jen to sluníčko je trochu potrápilo, svítilo až příliš. Slavnosti jsou pro mažoretky takovou tečkou za celoroční prací v kroužku. Dařilo se všem dívkám a diváci je náležitě ocenili.

Vedení kroužku

Výlet na kole se školkouZávěr patří mistrům
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty