Sláva, nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu!

června 20, 2021

V pátek 4. 6. jsme pro žáky 1. a 3. ročníku zorganizovali sportovně zábavné dopoledne ke Dni dětí.

Třída 3. B pro své mladší spolužáky zcela sama připravila různá stanoviště s úkoly, které děti prvních tříd ve dvojicích nadšeně plnily. Vyzkoušely si jízdu na koloběžce, skákání v pytlích, hod míčkem na cíl, poznávání lesních zvířat, skok přes švihadlo atd.   Za splnění dostaly malou sladkou odměnu.

Po zdolání připravených sportovních aktivit v parku jsme se společně vydali do Cvrčovic ke splavu. Zde se žáci nasvačili a užili si dalšího sportování na dětském hřišti.

Žáci 3. A a 3. C využili všechna sportoviště ve Cvrčovicích a zahráli si kopanou, vybíjenou, florbal a kombajn. Ovšem největším lákadlem a zážitkem pro všechny bylo nakupování ve stánku s občerstvením.

Počasí i celý výlet se velmi vydařil a děti si konečně mohly užít společné chvíle se spolužáky, které jim tolik při distanční výuce chyběly.

Paní učitelky 1. a 3. tříd

Nová informatika vol. IILetní poklad v Pasohlávkách