Škola v přírodě očima žáků

června 28, 2017

V termínu 12. – 16. června se mohli žáci 5. tříd zúčastnit školy v přírodě. Bylo to tam super. Hráli jsme bezva hry, které byly pro nás nové. Náš císař se jmenoval Takaši a měl u sebe šest pomocníků: Sabču, Monču, Anet, Vendy, Vláďu a Naty. Naše vedoucí byla Anet a byla na nás strašně moc hodná. Středa byla asi nejlepší, protože jsme hráli nejlepší hry. Ve čtvrtek jsme měli ohňostroj. Takaši se popral s Japoncem, od kterého musel získat meč osudu. Také jsme si pokreslili trička, na která se nám všichni podepsali a měli jsme diskotéku. Nakonec byla stezka odvahy, na kterou jsme se všichni těšili, protože jsme věděli, že půjdeme do lesa. Všichni jsme se ve zdraví vrátili do Pohořelic.

 

Radim Slaný, Šimon Zvěřina, 5. A

12. vydání školního časopisu V PohoAbsolventské práce počtvrté
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty