Škola má svůj časopis

Září 10, 2015

Vítám tě, vážený čtenáři,

na stránce školního časopisu ZŠ Pohořelice, který jsme rozhodli nazvat „V Poho“.

Jelikož žák je tvor zvídavý, dychtící po poznání, je tedy logické, že by se měl zajímat o dění kolem sebe, včetně tedy života ve škole. A od toho právě vznikl náš časopis. Budeme se snažit, hovořím teď jistě za celý tým, který se na vzniku podílel, aby zde našel své opravdu každý. Od počítačového nadšence přes sebevědomou primadonu až po nevinně se tvářící knihomolku.

A co tedy můžeš najít v již vzniklém čísle? V rubrice „Rozhovory“ si můžeš přečíst zajímavý rozhovor se samotným panem ředitelem, také smíš nahlédnout do historie školních trestů, nepochybně též něco z olympiád a soutěží a v poslední řadě nesmí chybět ani zábavné okénko ve formě křížovky.

Všechny zajímavé nápady jsou u nás vítány a doufám, že se shledáme s pozitivními ohlasy.

 

Školní časopis V Poho

Šéfredaktorka Pavlína Řezáčová

Přidat komentář
Úspěch v matematické olympiáděDruhé vydání školního časopisu V poho

Přidejte Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty