Senorady 25. 11. 2017

Listopad 30, 2017

Mažoretky měly své první vystoupení v tomto školním roce. V sobotu jsme jely autobusem do malé vesničky za Ivančicemi, tentokrát nás doprovázeli i rodiče. Pošmurné počasí, ale úžasná nálada, lákavá vůně všelijakých dobrot k ochutnání, spoustu dárečků a drobností k zakoupení, milé prostředí a příjemní lidé, to vše se nacházelo pod jednou střechou ve společenském sále v Senoradech na akci spojené s ochutnávkou vína. Vystoupení se nám povedlo, i když naše řady díky nemocem trochu prořídly, a to není vůbec snadné se zorientovat v novém prostoru. Velká pochvala všem dívkám za závěrečný pochod, který jsme trénovaly asi „7 minut“ a poklona těm, které bez zkoušky zvládly improvizaci upravené skladby. Po vystoupení na nás čekala odměna – stůl plný dobrot- řízečky, koláčky, buchtičky, limonády…             Další foto na stránkách mažoretek

Velice děkujeme mamince, paní Rupešové, která nám toto vystoupení domluvila, a rodičům za jejich podporu a spolupráci.

 Ivana Poprachová a Jana Dudová

Osmáci navštívili Českou televiziVánoční dílničky ve 4. A.
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty