Se školou do divadla

června 06, 2017

Ve čtvrtek 1. 6. někteří žáci 5. – 8. ročníků navštívili Janáčkovo divadlo v Brně. Jednalo se o poslední představení před uzavřením divadla, jež čeká náročná rekonstrukce. Na programu byl krásný pohádkový balet Sněhurka a sedm trpaslíků. I přes počáteční nedůvěru některých žáků k tomuto divadelnímu žánru byli mnozí mile překvapeni a představení si opravdu užili. Nadšeni byli z  tanečních čísel, nádherných kostýmů a především z originální scény. Prostředí divadla také zapůsobilo, naši žáci dostáli společenskému bontonu jak výběrem oblečení, tak chováním a celkově se kulturní dopoledne vydařilo. Myslím, že Mezinárodní den dětí jsme nemohli oslavit lepším způsobem.

Tamara Novosáková

Výměnný pobyt v PolskuPoděkování
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty