Šafránkův mlýn

června 28, 2019

Čerstvý vzduch, voda, lesy, mlýn – úžasné prostředí pro naše skvělé mažoretky. Vrátily jsme se podruhé na stejné místo, kde se nám moc líbí. Úžasná příroda, ticho, výborné jídlo, báječné ubytování, milý personál a dva bazény pro osvěžení, sečteno a podtrženo, naše letošní soustředění mažoretek v termínu 18. – 21. června 2019 se vydařilo na výbornou.

Moc jsme si to užily. Nacvičily jsme společně nový moderní tanec, jehož choreografii sestavily Maruška Součková a Kristýnka Smutná. Zvládly jsme průpravnou sestavu s hůlkou, trénovaly jsme házení a přetáčení. V době odpočinku jsme řádily v bazéně. Během osobního volna jsme hrály hry na pokojích nebo sportovaly venku.

Náš večerní program byl také pestrý. Každý večer jsme volily „Miss mažoretku“ v jednotlivých týmech. Dívky si doma předem připravily na vybranou hudbu svou choreografii a potom předvedly sestavu čtyřčlenné porotě. Rozhodující byla i volná disciplína. Bylo poznat, že se dívky zajímají i o jiné kroužky a umí svůj volný čas vyplnit pestře. Zazněla hra na flétnu, zpěv, recitace, nechyběl tanec, kouzlilo se, moderovalo se, říkaly se hádanky i vtipy. Nepochodující mažoretky volily „Miss sympatie“. Nechyběly správné odměny pro miss jako jsou korunky, šerpy, poukazy na dovolené, květiny, bonboniéry a jiné dárky. Ze soustředění jsme si přivezly krásné fotografie a ještě hezčí zážitky.

Děkujeme sponzorům za finanční podporu, rodičům za dárky, ovoce a sladkosti, taktéž za bezchybnou autobusovou dopravu po celý školní rok. Poděkování patří i paním učitelkám Andree Švecové a Simoně Urbičové, bez nich by se akce neuskutečnila.

Přejeme všem krásné prázdniny a báječnou dovolenou.

Za mažoretky Ivana Poprachová a Jana Dudová

Žáci 5. ročníku na mistrovství ČR v atletickém trojbojiAbsolventské práce 2019 – fotogalerie
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty