S veselou dýní

listopadu 09, 2022

Dýně nepatří jen před dům, na plot či na stůl. Nás tento oranžový, zářivý, někdy i strašidelný symbol Halloweenu provázel po celý den ve výuce. Byl to náš první projekt a to v ten správný čas – poslední den v říjnu. Učili jsme se samostatnosti a u toho jsme se utvrdili, že dobře známe další typické znaky tohoto svátku. Třídu jsme si upravili, aby se nám dobře pracovalo a mohli jsme tvořit ve skupinkách. Bavilo nás luštění a hledání stínů ze záhrobí. Nechyběla ani netopýří matematika a počítání jedovatých muchomůrek nebo naježených koček. Řešili jsme všelijaké nástrahy. Užili jsme si i legraci a odměnou nám byly úžasné svačinky od každé maminky. Člověk by se i bál je sníst.

Každý rok se těšíme na tento den plný světýlek a převleků. Podívejte se na fotografie, docela se nám dařilo.

Nebojte se! To jsme my, vaši prvňáci.

                                                                                                   Paní učitelky prvních tříd

Fyzika na 2. stupni se může učit i zajímavěji, a tak trochu jinakPřírodovědný kroužek v akci
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty