Regionální finále soutěže Rozpočti si to!

června 18, 2020

Dne 17. června 2020 se ve finále regionálního kola soutěže „Rozpočti si to!“ utkaly týmy základních škol z jižní Moravy. Akce se uskutečnila v Jihomoravském inovačním centru v Brně. Začala pro žáky zajímavým workshopem o podnikavosti. Poté následovala samotná soutěž představením týmů a pokračovala prezentacemi jejich herního profilu včetně shrnutí toho, co jim hra dala.

Naše škola se této interaktivní soutěže zúčastnila již podruhé. Týmu Zlaté tolary ve složení Lucie Loubková, Samuel Kouba, Naďa Cernei a Valerie Žďárská se podařilo soupeře porazit a získat 1. místo. Tito žáci budou reprezentovat školu i v září na celostátním finále v Praze.

Děkujeme pořádající společnosti Yourchance za krásně strávený den a všem soutěžícím za účast a bojovnost.

Skřítkobraní v 2. BPiráti v naší školce
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty