Recitační soutěž ve 4. a 5. třídách

března 12, 2018

Jako každý rok, i letos porovnali naši žáci své síly v přednesu poezie. V hodinách literární výchovy se nejprve konalo napínavé třídní kolo, ve kterém se vybíralo, kteří recitátoři budou svou třídu reprezentovat ve školním kole.  Z každé třídy se ho pak zúčastnilo několik žáků a porota složená z třídních učitelek měla těžký úkol vybrat ty nejlepší. Poslechly si různé druhy básní, klasické i moderní, prózu, dokonce i vlastní dětskou tvorbu. Třetí místo získala Tereza Kratochvílová ze 4. A, na druhém místě se umístil Richard Mrázek ze 4. B a vítězkou se stala Ivana Lacinová z 5. B, která nás bude reprezentovat v okresním kole. Držme jí palce!

Školní družina v knihovněMinipřehazovaná
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty