Recitační soutěž pro 4. a 5. ročník

dubna 01, 2022

Po delší odmlce se na naší škole uskutečnila recitační soutěž pro 4. a 5. ročník. Všech devatenáct zúčastněných žáků si básničku připravilo velmi svědomitě a svým recitováním nás všichni velmi mile překvapili. Právě proto si každý z nich zasloužil sladkou odměnu a pro porotu nebylo vůbec jednoduché vybrat dva postupující žáky, kteří pojedou naši školu reprezentovat na okresní kolo do Tišnova. Po několik minutách napětí porota vyhlásila, že do dalšího kola postupují Judith Mikulec z 5. A a Andrej Fedircan z 5. D. Oba se tedy v úterý 22. března vypravili zkusit své štěstí na okresní kolo do Tišnova, kde předvedli své recitační dovednosti bez jediné chybičky. Přestože nakonec ani jeden z nich do dalšího kola soutěže nepostoupil, nemají se za co stydět. Naše škola se i díky nim mezi ostatními rozhodně neztratila.

Jsem ČechSběr papíru opět startuje!
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty