Recitační soutěž na Lidické

března 01, 2019

Středeční odpoledne 20. února se neslo v duchu již tradiční recitační soutěže. Vítězové třídních kol se zúčastnili školního kola v recitaci. Každou třídu reprezentovali vždy tři žáci, někdy i jejich náhradníci. A považte, že letos přednášelo téměř 40 dětí! Nicméně slyšet opět po roce malé recitátory bylo úžasné. Při volbě vítěze cítila porota tvořená z paní učitelek velkou  zodpovědnost.

V první kategorii (0. ročník) zvítězil Jurík Tobias, na druhém místě se společně umístili Světlík Robin a Idrná Vanesa, třetí místo získal Šťastný Sebastian.

Ve druhé kategorii (1. ročník) zvítězil Hroudný Adam z 1. C, na druhém místě se umístily žákyně Benová Adéla z 1. B a Poláková Štěpánka z 1. C a třetí místo získal Duda Šimon z třídy 1. A.

Ve třetí kategorii (2. ročník) zvítězila Mikulec Judith z 2. A, na druhém místě se umístili Pirožek Jiří z 2. B a Götzová Lucie z 2. C, třetí místo získal Vebr Eduard z 2. A třídy.

Ve čtvrté kategorii (3. ročník) zvítězili dva žáci z 3. C Pavel Kratochvíl a Viktor Doležal, na druhém místě se umístila Evelína Urbičová z 3. D, třetí místo společně získali Ovesný Jakub z 3. A a Eliška Šabatková z 3. C třídy.

Malí recitátoři byli odměněni drobnými dárečky, sladkostmi, pamětními listy a diplomy. Všem zúčastněným děkujeme za příjemně strávené odpoledne a vítězům moc blahopřejeme.

Andrea Švecová

Okresní kolo olympiády z anglického jazykaZápis k povinné školní docházce