Recitační soutěž druhého stupně

února 24, 2016

Únor je měsícem různých olympiád a jiných soutěží. V pondělí 22. února dostali prostor také naši recitátoři. Konalo se školní kolo recitační soutěže druhého stupně. Porota složená ze čtyř vyučujících českého jazyka měla nelehký úkol – vybrat mezi všemi toho nejlepšího, toho, kdo nás bude reprezentovat na okresní soutěži. Repertoár přednesených básní byl široký, výkony byly velmi pestré, někteří se na to dokonce slavnostně oblékli.  Výsledky v kategorii 6. – 7. tříd byly velmi těsné, rozhodoval jediný bod. Ve velké konkurenci zde zvítězila Terka Urbancová před Melisou Salimovou a Nikol Zvejškovou (všechny 7. C).

Zatímco v této kategorii se utkal velký počet recitátorů, v kategorii 8. – 9. tříd nám zarecitovala pouze Pavlína Řezáčová, která ovšem nezklamala a její postup do dalšího kola je opravdu zasloužený.

Všechny vítězky obdržely diplom a sladkou odměnu. Speciální ocenění dostala také Kristýna Straková (6. B) za nejlepší výkon z šesťáků a Radek Bzduch za nejlepší chlapecký výkon.

Děkujeme všem za účast a děvčatům přejeme hodně štěstí a pevný hlas v okresním kole.

Veronika Gajdošová

Přidat komentář
Zeměpisná olympiádaPohybový kroužek

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty