Recitační soutěž 4. a 5. tříd

února 10, 2016

Mluvilo se o Holmesovi i Hitchcockovi, přednášely se básně humorné i vážné, klasické i moderní, ve třídě seděli nervózní soutěžící 4. a 5. tříd, kteří bojovali o vítězství v recitační soutěži. Nestačilo báseň jen umět zpaměti, hodnotil se projev a celkový dojem soutěžícího. Po velkém konkurenčním boji se na 3. místě umístili Tomáš Procházka ze 4. B a Kristýna Životská z 5. A, druhou příčku obsadila Alice Langová z 5. A a s hravou básní Tatjany Šiškové Voda na sedm způsobů zvítězila Kateřina Kašparovská z 5. C. Gratulovat však můžeme všem soutěžícím, protože se o první místo poprali se ctí. Kateřina a Alice nás pojedou reprezentovat v okresním kole.

Lenka Koubková, Martina Kozderová, Kateřina Pikulová, Kateřina Staňková, Nora Škorpíková, Iva Vaculíková

Přidat komentář
ZápisZ pohádky do pohádky

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty