Recitační soutěž 4. a 5. tříd

Únor 10, 2016

Mluvilo se o Holmesovi i Hitchcockovi, přednášely se básně humorné i vážné, klasické i moderní, ve třídě seděli nervózní soutěžící 4. a 5. tříd, kteří bojovali o vítězství v recitační soutěži. Nestačilo báseň jen umět zpaměti, hodnotil se projev a celkový dojem soutěžícího. Po velkém konkurenčním boji se na 3. místě umístili Tomáš Procházka ze 4. B a Kristýna Životská z 5. A, druhou příčku obsadila Alice Langová z 5. A a s hravou básní Tatjany Šiškové Voda na sedm způsobů zvítězila Kateřina Kašparovská z 5. C. Gratulovat však můžeme všem soutěžícím, protože se o první místo poprali se ctí. Kateřina a Alice nás pojedou reprezentovat v okresním kole.

Lenka Koubková, Martina Kozderová, Kateřina Pikulová, Kateřina Staňková, Nora Škorpíková, Iva Vaculíková

Přidat komentář
ZápisZ pohádky do pohádky

Přidejte Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty