Původ života na Zemi 3D

září 23, 2015

Pondělní ráno 21. 9. začalo pro žáky šestých ročníků zábavně. Zavítalo k nám mobilní planetárium z Brna. Poutavou formou žákům představilo podmořský svět i tajemství DNA, robotická vozítka na povrchu Marsu, sondy na vesmírných tělesech pátrající po vodě i cestu vývoje naší planety a okolního vesmíru. Celý zážitek byl umocněn tím, že vše mohli žáci sledovat vleže pod nafouknutou kupolí. Tento pořad zcela jistě přispěl ke zpopularizování vzdělávání v oblasti astronomie, hravou formou propojil obory přírodopis, zeměpis, chemie, dějepis a prohloubil u žáků znalosti v oblasti environmentálního vzdělávání.

Přidat komentář
Exkurze do Osvětimi a Krakova 2014MINIkopaná v Želešicích

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty