První teplákový den na ZŠ Pohořelice

února 15, 2018

Den před pololetními a jarními prázdninami si naši žáci dopřáli ve škole konečně trochu volna a pohodlí. Žáci se totiž oblékli po náročném období plném testů a zkoušení do tepláků a takto vystrojeni prožili celý jeden školní den. Nápad se setkal s velkým úspěchem, na chodbách jste mohli potkat tepláky různých barev a vzorů. Zahanbit se nenechali ani učitelé, a dokonce své tělocvikářské tepláky vytáhl ze skříně i pan ředitel, což samo o sobě bylo pro některé velkým zážitkem. Dobrá nálada se šířila vzduchem.

S dětmi jsme se shodli, že ač je samozřejmě důležité ve škole dodržovat kulturu oblékání, jednou za čas obléci se trochu ležérněji nikomu neuškodí. Nejvíce nás však těší to, že se podařilo do akce Školního parlamentu zapojit velké množství účastníků a doufáme, že příště jich bude ještě víc.

Školní parlament

Máme rádi zvířataNaše první pololetí v Bradavicích
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty