První společná návštěva knihovny

ledna 29, 2019

Dne 24. 1. jsme se vydali postupně 1. A, 1. B a na závěr 1. C do místní knihovny. Uvítala nás paní knihovnice Martina Minaříková a představila nám oddělení pro děti i dospělé. Vysvětlila nám systém půjčování knih i jejich ukládání. Také si pro nás připravila legrační pohádku o Míšovi, který hledal ten správný míč. Dovolila také všem na chvilku si prohlížet knížky. A to bylo báječné. I když ještě neumíme všechna písmenka, ve světě knih se nám moc líbilo. Jednou budeme čtenáři, ale knihy si už nyní zdarma půjčovat můžeme. Stačí se jít zaregistrovat. V knihovně se nám líbilo a paní učitelky si moc přejí, aby nás knížky provázely celý život!

Spolužáci prvňáci

Tvorba školních projektů v angličtiněOhlédnutí za vánočním jarmarkem
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty