Prvňáčci v knihovně

června 25, 2021

V úterý 22. 6. žáci 1. ročníku navštívili Městskou knihovnu v Pohořelicích.  Děti uvítala paní knihovnice, která všechny knihovnou provedla a seznámila je s tím, jak to v knihovně funguje, jak se správně chovat ke knížkám. Ukázala a poradila podle čeho vybírat knihy pro nejmenší i začínající čtenáře a kde je v policích najdeme.

Děti dostaly krásnou knihu pro prvňáčky s názvem První školní výlet.  Nejprve z ní přečetla úryvek paní knihovnice a potom se ve čtení vystřídaly i děti. Všichni prvňáčci ukázali, že už jsou zdatnými čtenáři. Mohou se tak už do knihovny zdarma zaregistrovat a půjčovat si různé pěkné knížky. Některé si mohli žáci již sami prohlédnout a prolistovat.

V knihovně se všem moc líbilo a těšíme se na další návštěvu.

                                                                                                                            Simona Urbičová,

žáci a paní učitelky 1. tříd

Pod pirátskou vlajkouInformativní schůzka s rodiči budoucích žáků 0. a 1. ročníků 22. června 2021
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty