Prvňáčci v divadle

listopadu 23, 2018

Víte, co jsme si užili první listopadovou středu? Ano – navštívili jsme divadelní představení! Už jen společná cesta autobusem se nám líbila, příjemně utíkala a natěšeni jsme očekávali příjezd do Brna. Divadlo Radost si pro nás tentokrát připravilo netradiční pohádku „Budulínek z hudebky“, která se nám moc líbila. Během představení jsme si společně s Budulínkem i zazpívali. Prožili jsme tak velmi pěkné dopoledne. Děkujeme rodičům, že nám přichystali sváteční oblečení. A už nyní se těšíme na příští setkání s brněnskými herci.

Andrea Švecová

Pozorování plžůSlavnost Slabikáře
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty