Projekty v anglickém jazyce

ledna 27, 2016

Již několik let vyučujeme angličtinu na II. stupni podle knih nesoucích ve svém názvu slovo projekt. Titulek v sobě skrývá koncepci celé výuky, kdy se lekce dělí na čtyři části, které procvičují gramatiku, slovní zásobu i komunikaci. Námět na vypracování projektu ukončuje každou lekci. Témata jsou různá a žáci si mohou ověřit, jak jsou schopni sami použít to, co se ve škole naučili.

Letos jsem se rozhodla, že uveřejním výtvory žáků na webových stránkách, protože někteří si dali opravdu záležet. Můžete si tedy prohlédnout fotografie žáků 6. B a 9. A i 9. B. Mladší žáci se chlubí svým prvním výtvorem, kde si teprve zkouší, co všechno se dá vymyslet a do projektu zakomponovat. Deváťáci si mohli vybírat ze třech témat najednou, protože jejich angličtina už je na vyšší úrovni a zájmy se různí.

 

Hana Konečná

Přidat komentář
Dějepisná olympiáda 2015/16Olympiáda z anglického jazyka 2015/2016

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty