Projektové vyučování prvních tříd

února 26, 2018

Naši nejmladší žáčci se zapojili do projektového vyučování, tentokrát na téma Zimní olympijské hry. Děti se dozvěděly základní informace o olympijských hrách a hravou formou plnily zadané úkoly, při kterých si mohly procvičit probrané učivo. V matematice tak například závodily o nejrychlejšího počtáře, plnily sjezdové počítání, v českém jazyku si vyzkoušely písmenkový slalom. Sportovce ZOH se snažily nejen malovat, ale také modelovat, v hudební výchově se naučily veselou písničku Splašená lyže. Nejvíc se asi dětem líbila tělesná výchova, kde si zasoutěžily v týmech a užívaly si radost ze sportu.

Jitka Králíková

Okresní kolo zeměpisné olympiádyPřípravný ročník – jak to funguje
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty