Projektové dopoledne v přípravných ročnících

listopadu 05, 2015

V rámci předmětu „Svět předškoláka“, kde se děti z přípravného ročníku učí o přírodě kolem nás, jsme si vyrazili na přírodovědnou exkurzi do Velkého Dvora a v rámci projektového vyučování si děti prohlédly živá prasátka, pštrosy, ovce i oslíky. Po náročném výšlapu jsme si udělali přestávku na občerstvení na místním hřišti a hurá zpátky do školy, kam se už všichni těšili na oběd. 

Barbora Svojanovská, Dagmar Bártová

 

Přidat komentář
Pohyb nás bavíProjektové vyučování – druhy vět

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty