Projekt Záložka do knihy spojuje školy

listopadu 24, 2016

Jak spojit dohromady dílny čtení a pracovní činnosti a ještě tím někomu udělat radost? S projektem Záložka do knihy spojuje školy je to možné. Tento česko-slovenský projekt na podporu čtenářství organizuje Slovenská pedagogická knižnica ve spolupráci s Knihovnou Jiřího Mahena a žáci pátých tříd se ho zúčastnili již podruhé. Četli zajímavé příběhy a pohádky a k nim vyrobili záložky, které putovaly k jejich slovenským kamarádům spolu s dopisem o Pohořelicích a naší škole. Ti jim na oplátku udělali radost vlastními záložkami a dopisem ze zajímavého kraje Kysuce. Krásné záložky už putovaly do dětských knížek a mnozí je používají ve čtenářských dílnách.

Radka Horníčková, Martina Kozderová, Iva Vaculíková

Adventní čas v nultém ročníkuNávštěva MF Dnes aneb mediální výchova v praxi
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty