Program Strom, dřevo, papír

února 09, 2016

V posledním lednovém týdnu si pro žáky čtvrtých tříd připravilo brněnské Ekocentrum zajímavý program o stromech. V první části programu žáci poznávali stromy podle plodů nebo kůry. Určovali, co je pro různé stromy typické a dověděli se spoustu zajímavostí o stromech po celém světě. V druhé části programu zábavnou formou přiřazovali stromy k jejich dřevu, vyhledávali informace a vyráběli ruční papír. Z vyrobeného papíru si pak zhotovili přáníčka, která mohou darovat svým blízkým.

Martina Kozderová, Kateřina Staňková, Iva Vaculíková

Přidat komentář
Přípravné ročníky – český jazykExkurze Jaderná elektrárna Dukovany (EDU)

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty