Pro babičku a dědečka

října 18, 2022

Mažoretky tancovaly 8. října v Pohořelicích ke Dni seniorů ještě v loňské sestavě. Na sále naší Radnice v Pohořelicích se představil růžový a černý tým. Trochu tam bojujeme s prostorem, ale nakonec se vše povedlo. Není snadné držet řady v šikmém prostoru. Obtížné je i házet tam, kde je nízký strop a opona. Růžový tým se tedy rozloučil se skladbou Z pohádky do pohádky a černý tým kromě loňské skladby Spectre připomněl i předloňské Mexico.  Nyní už oba týmy chystají novou skladbu.

                                                                                                                        Za mažoretky Ivana Poprachová

Co se letos přihodilo na adaptačním kurzu 6. ročníků?Knihy v hodinách slohové výchovy
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty