Přírodovědný kroužek v akci

listopadu 11, 2022

Od října fungují na ZŠ a MŠ Pohořelice opět kroužky. Ten náš, přírodovědný, je neobvyklý tím, že tu děláme samé zajímavé věci. Zkoušíme zábavné a jednoduché pokusy jen s tím, co najdeme běžně doma. Vyzkoušeli jsme si hustotu kapalin, rozpohybovali jsme sirky, vyráběli jsme barevné květy z filtračního papíru. Hrajeme hru Lovci podnikavých duchů a snažíme se posilovat naše komunikační dovednosti, myšlení, týmovou spolupráci a řešení problémů. Také mikroskopujeme nebo tvoříme z přírodnin. Do budoucna nás čeká soutěž Rozpočti si to a získání certifikátu Finančně gramotná škola. Je toho před námi ještě hodně.

Všem přírodovědcům úspěšný rok!

S veselou dýníFabLab
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty