Přípravné kurzy Cambridge na naší škole

listopadu 21, 2019

Výuka cizích jazyků prochází neustálými změnami a inovacemi, vstupují do ní nové metody a moderní technologie. Naše škola nezůstává v tomto ohledu vůbec pozadu. Vedle jazykové laboratoře, kterou jsme na naší škole začali používat vloni, jsme žákům nabídli další možnost, jak se v angličtině vzdělávat. Od října začaly na druhém stupni probíhat přípravné kurzy na zkoušky Cambridge, které jsou velmi moderní a ve světe stále víc žádanou záležitostí. Úspěšným složením Cambridge Exam získají žáci certifikát, který jim může pomoct například v přijímacím řízením na střední školu, nebo později ke složení maturity.

Přípravné kurzy probíhají ve dvou úrovních, nižší, tzv. Key Cambridge Exam je určena pro 6. a 7. ročník a vyšší, Preliminary Cambridge Exam, je navštěvována žáky 8. a 9. ročníků. Tyto kurzy jsou velmi náročné, jak na úroveň angličtiny, tak na časovou přípravu a tak nás velmi potěšil zájem z řad našich žáků a rodičů.

Všem účastníkům kurzu děkuji za pečlivou přípravu, která je na každé hodině vidět a  řeji úspěšné složení Cambridge Exam na jaře příštího roku.

 Monika Ježová

 

 

 

 

Matematika v přípravné tříděZŠ Pohořelice epicentrem okresního i krajského florbalu!
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty