Příprava na první třídu

března 21, 2019

Blíží se zápis k povinné školní docházce. Děti, které navštěvují Rarášky, si do školy přišly vyzkoušet, jaké to bude stát se školákem. Každoročně ve spolupráci s paní učitelkami Štrbíkovou, Šotnarovou a Rouzkovou se jedno odpoledne v týdnu sejdeme a předvádíme si ukázkovou hodinu, jak to chodí v opravdové škole. Hravou formou děti zvládnou grafomotorické cviky, počítání a hlavně taky prověříme, zda pilně trénují nápravu řeči. Na konci každé lekce jsou děti nadšené, dostanou opravdovou jedničku s pochvalou a plny nových zážitků se do školy začínají těšit.

Barbora Svojanovská a Anežka Charvátová

Co je nového v pohořelické škole?Recitační soutěž ve 4. a 5. ročníku
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty