Předvánoční tvoření ve školce

ledna 09, 2023

Adventní čas, to je pro většinu z nás doba příprav, těšení, radosti a hlavně čekání na Ježíška. Všechno se zdobí a připravuje na vánoční svátky. Aby se v tom shonu zastavili i naši nejbližší, pozvali jsme je ve čtvrtek 16. prosince do naší školky na tvořivé odpoledne. Děti si spolu s rodiči či prarodiči vyrobili svícínky pro domácí zimní pohodu, z papíru a třpytek pak andílky na špejli – zápich do květináče. Všichni jsme si to moc užili a strávili pohodový čas při vyrábění i společném povídání. Aspoň trochu se nám tak to čekání na Ježíška zkrátilo.

                                                                                                                                              Jana Králíková

Anglický jazyk v projektové výuceProjektový den Rozpočti si to!
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty