Přednáška Dr. Lidmily Pekařové: Limity a rituály ve výchově aneb proč nastavujeme limity

prosince 14, 2017

Dne 19. května 2017 navštívila tříčlenná delegace z naší školy celostátní konferenci pro pedagogy v Brně. Do programu byla zařazena mj. i přednáška Dr. Lidmily Pekařové. Její příspěvek zaujal všechny účastníky natolik, že byla mnohokrát odměněna potleskem. Mluvila o psychologickém významu pravidel pro utváření pocitu bezpečí a orientace v současném chaotickém „moderním“ světě. Jejímu vystoupení však nechyběl vtip a jiskra, uváděla anonymní příklady z praxe a celkově zastínila všechny ostatní přednášející.

Už tehdy přišel nápad pozvat Dr. Pekařovou do Pohořelic, a tak se i stalo. Vzhledem k tomu, že o její přednášky je velký zájem, uveřejňujeme už nyní na náš web datum konání. Nenechejte si tuto akci ujít, opravdu to stojí za to. Zveme nejen pedagogy, ale širokou veřejnost, především z řad rodičů.

Více informací naleznete zde: http://www.drpek.cz/

Hana Konečná

Bezpečnost dětí nejen dopravníLetem světem na Severní pól
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty