Přátelský dalton ve 4. třídách

října 22, 2015

V prvním daltonu tohoto školního roku se žáci 4. tříd kamarádili, tématem totiž bylo přátelství. Společně řešili lehčí i obtížnější úkoly. Zpracovávali citáty, četli si a psali básničky, zpívali a kreslili. Hráli si s jazykem, řešili zapeklité matematické úkoly a učili se anglicky představit. Připravili si různé hádanky a kvízy a luštili jak o život. Seznámili se s keltským horoskopem, a dověděli se tak zajímavé věci o sobě i o svých spolužácích. Na tabletu se pak vzájemně vyzvali na přátelský match v matematice. A protože to byl dalton přátelský, vzájemně si v práci pomáhali, a tak se mnohé naučili i od svých spolužáků. Vše pak stvrdili známou písničkou Není nutno.

Kateřina Dalecká, Martina Kozderová, Iva Vaculíková

Přidat komentář
Logická olympiáda 2015Tvoříme a učíme se na Pálavě

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty